Produkty Menu
Vy jste navštívili:   >   >

Zásady ochrany osobních údajů

Gabriela Szabóová – Zara Trend, fyzická osoba (dále jen Zpracovatel údajů) ukládá údaje výlučně za účelem splnění objednávky, resp. posílání novinek. Údaje našich zákazníků neposkytujeme třetím osobám, výjimkou je společnost logistických služeb, se kterou jsme vázáni smlouvou. Společnost je oprávněna používat poskytnuté údaje pouze za účelem splnění objednávek. Zpracovatel služeb chrání osobní údaje registrovaných uživatelů. Právním základem zpracování osobních údajů je bod a) odstavce 5. § (1) zákona CXII. z roku 2011.

 

Jméno zpracovatele údajů:

  • Gabriela Szaboová – Zara Trend, fyzická osoba

Údaje zpracovatele údajů

  • Sídlo: Dunajská 1492/12, 94603 Kolárovo

  • URL: http://www.ecobaby.cz

  • Emailová adresa: info@ecobaby.cz

  • Telefonní číslo: +421 905 874 879

 

Okruh zainteresovaných osob: registrovaní uživatelé.

Okruh zpracovaných dat: údaje, které poskytli registrovaní uživatelé během registrace – jméno, emailová adresa, telefonní číslo, dodací adresa, fakturační adresa.

Cíl shromáždění dat: splnění objednávek, fakturace, odesílání novinek.

Doba zpracování dat: trvá od registrace až do odvolání/zrušení.

 

Registrovaný uživatel může iniciovat u Zpracovatele údajů:

  • informace o zpracování svých osobních údajů,

  • opravu svých osobních údajů,

  • zrušení nebo blokování svých osobních údajů.

 

Uživatel se pomocí uživatelského jména a hesla, které nám poskytl při registraci, může přihlásit na webovou stránku našeho internetového obchodu a prohlédnout, změnit nebo zrušit svá vlastní data.

Pokud uživatel odeslal objednávku, k objednávce byly připojeny údaje, které byly platné v okamžiku objednání. Potřebu změny nebo zrušení osobních údajů připojených k objednávce může uživatel zařídit telefonicky nebo emailem u Zpracovatele údajů. Zpracovatel údajů informuje registrovaného uživatele o možnosti vyřízení jeho žádosti písemně ve srozumitelné podobě a v co nejkratší době od podání žádosti, avšak nejpozději do 10 pracovních dnů. Pokud Zpracovatel údajů považuje žádost registrovaného uživatele za oprávněnou, okamžitě učiní opatření v zájmu opravy nebo zrušení osobních údajů uživatele.

Pokud registrovaný uživatel není spokojen s odpovědí Zpracovatele údajů, své právo na ochranu osobních údajů může uplatnit před občanským soudem, dále se může obrátit na Národní úřad pro ochranu osobních údajů a svobodu informací.

 

Vlastnické právo informací

Obsah (obrázkový a textový) našich stránek vlastní Gabriela Szabóová – Zara Trend. Obsah a vytvoření stránek www.ecobaby.cz chrání mezinárodní a slovenská práva. Publikování obsahu podléhá povolení. Vyhrazujeme si jakékoliv právo ohledně publikovaného obsahu.

Uživatel, který se zaregistruje do našeho internetového obchodu, tak vyjadřuje svůj souhlas se Zásadami ochrany osobních údajů a považuje je za akceptované.

 

blog comments powered by Disqus