Produkty Menu

Proč právě naše produkty pro děti ?

Protože jako rodiče krásných dvojčat, Adámka a Belly, jsme je všechny vyzkoušeli, stále je používáme a jsme s nimi nadmíru spokojeni. Houpačka pro dvojčata, kterou také prodáváme, nás doslova zachránila.

Webový obchod „EcoBaby – svět dětských houpaček“ vznikl s cílem nabízet takové produkty pro miminka a děti, které přispějí k jejich zdravému vývinu, rodičům usnadní jejich každodenní starosti a pomohou jim získat více volného času.

V současnosti nabízíme na prodej houpačky pro miminka, pro dvojčata a pro děti do 10 let. Dětské houpačky dokáží rychle a jednoduše zabavit, uklidnit, uspat, a navíc ještě pomáhají ve vývinu dětí. Jsou vyrobeny z přírodních materiálů (to si vždy ověřujeme), jsou bezpečné (mají osvědčení EU), pohodlné a praktické. Pokud si k nim zakoupíte stojan, můžete je velmi jednoduše přenést do jiného pokoje, na terasu nebo do zahrady.

Doporučili jsme naše houpačky všem přátelům a známým s malými dětmi. Všichni je chválí a doporučují dále. A tak vznikla myšlenka nabízet dětské houpačky i jiným rodičům.

Houpačky od EcoBaby jsou od rodičů pro rodiče.

Přejeme Vám veselé houpání :)

blog comments powered by Disqus