Produkty Menu

Přírodní bílá židle Butterfly

Cena:
1 990 Kč
Krásná, stylová židle v přírodně bílé barvě dřeva může sloužit jako praktický doplněk dětského pokoje nebo obývacího pokoje po dlouhou dobu.
Průměrné hodnocení: Nehodnoceno
Poplatek za přepravu: 130 Kč
Očekávaná dodávka: 13 Prosinec 2022
Množství:

Popis:

Malá dětská židle je povinným prvkem každého dětského pokoje a také centrální částí místnosti. Sety KIDOZIA jsou navrženy tak, aby vypadaly dobře v každé místnosti a staly se oblíbenými u dětí díky svým veselým zvířecím tvarům.

 Aby se děti naučily správnému držení těla, jsou naše stoly a židle výškově nastavitelné, zpočátku pro menší děti (které již mohou sedět stabilně) doporučujeme naše židle 27 cm malé a stoly - 44 cm vysoké. Kolem věku 5 let, kdy již sedí více u stolu, si můžete objednat sadu příloh a stolů a židlí, které můžete pohodlně používat až do věku asi 8 let. Pro správné držení těla je důležité, aby nohy dítěte dosáhly země a aby stehna a nohy byly v pravém úhlu. 

Sety KIDOZA jsou odolné, protože jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a masivního bukového dřeva. Díky své odolné a robustní konstrukci může židle vydržet v rodině po dlouhou dobu.

Doporučená věková kategorie: od 1,5 roku do 5 let, s přílohami do 8 let.

Materiál: masivní kvalitní bukové dřevo

Nosnost: do 120 kg 

Nastavené rohy: zaoblené

Rozměry židle: výška: 53 cm, výška sedáku: 27 cm, šířka: 30x30 cm

Hmotnost židle: 3.1 kg

Rozměry stolu: Výška: 44 cm, šířka: 60x50 cm

Hmotnost stolu: 7.8 kg

Nosnost: 120 kg

Komentář

Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.
Napsat recenzi!