Produkty Menu

EkoBaby koberce na hraní MEGA - zelený

Cena:
2 489 Kč

Ekologické a vyrobené s důvěrou a láskou.
Vyrobeno v Německu. S certifikátem Öko-Tex 100 (Babystandard)

Průměrné hodnocení: Nehodnoceno
Poplatek za přepravu: 130 Kč
Očekávaná dodávka: 02 Březen 2021
Množství:

Popis:

1. Co je to EcoBaby koberec na hraní?

Od roku 2013 distribuuje německá společnost certifikované hrací koberce určené speciálně pro malé děti. Na výběr je několik velikostních modelů – Mini (120 x 120 cm), Medium (160 x 160 cm) a Mega (180 x 180 cm).

S oblibou po nich pro své ratolesti sahají rodiče, prarodiče, strýcové či tety. Tyto hrací koberce jsou určeny pro toho, kdo chce, aby si jeho zlatíčka mohla hrát, lézt a dovádět na zdravotně nezávadném a bezpečném hracím prostoru.

2. V čem jsou EkoBaby koberce na hraní výjimečné?

Zvláštností EkoBaby koberců na hraní je to, že jsou vyráběny přímo v Německu a při jejich výrobě byl kladen důraz na nejvyšší možnou kvalitu a používání bezpečných a netoxických materiálů a výrobních postupů. Za to jim byla udělena značka Öko Tex, produktová třída I (Baby Standard).
 

V praxi to znamená, že děťátko spolu s maminkou tráví čas na protiskluzové podložce, která je zcela zdravotně nezávadná i v případě intenzivního kontaktu s pokožkou.
EkoBaby koberce na hraní neobsahují ftaláty a barviva AZO, které jsou podezřelé pro své údajné karcinogenní účinky. Jako změkčovadla se při výrobě používají pouze takzvané plastifikátory DINCH, které se běžně používají také v medicíně.

3. Vlastnosti a výhody EkoBaby koberců na hraní:

Výběr barev:
EkoBaby koberce na hraní jsou dostupné v šesti zářivých barvách (modrá, zelená, červená, šedá, fialová a oranžová), a tak si může každý vybrat přesně podle vlastní chuti a představy.

Volba velikostí:
Koberce na hraní jsou k dispozici ve třech různých velikostech vhodných pro každý domov a prostor: Mini (120 x 120 cm), Medium (160 x 160 cm) a Mega (180 x 180 cm)


Protiskluzová úprava:
EkoBaby koberec na hraní má neklouzavou povrchovou úpravu a díky tomu je velmi nápomocný při rozvoji dětské motoriky, zejména při plazení a hraní. Pro malá miminka totiž není nic tak frustrující jako podložka na lezení, která neustále klouže, jakmile si o ni dětičky pokoušejí opřít své ručičky a nožičky.

Ze spodní strany jsou EkoBaby koberce na hraní upravené i speciální protiskluzovou úpravou. Což je zvláště důležité při použití na parketách nebo dlažbách. Koberec tak zůstane vždy na svém místě, nikdo o něj nezakopne, a ani vaše děťátko se do něj nemůže neúmyslně zamotat.
EkoBaby koberce na hraní mají tloušťku minimálně 4,5 mm, a proto velmi dobře tlumí. Díky tomu jsou měkké klouby dětí dostatečně šetřeny proti nárazům, malým úderům a pádům, které se v počátcích jejich objevování světa vyskytují poměrně často.

Výhody EkoBaby koberců na hraní:
Podložky je možné mýt, a tak jsou vždy hygienicky čisté. Snadno z nich lze odstranit malé zašpinění, sliny, zbytky jídla, či malé nehody.

Položené mohou být kdekoliv. Ať už venku, na koberci nebo parketách. Nepřekážejí jim ani povrchy vybavené podlahovým topením.
V létě je možné použít je jako podložky před plavecké a hrací bazény.

Teplotní izolace:
EkoBaby koberce na hraní mají termoizolační vlastnosti a především v zimě zajišťují, aby Vaše děťátko nemělo během hraní si na zemi studené nožičky a ručičky.

Náhrada za obyčejný hrací koberec:
EkoBaby koberce na hraní jsou ideální podložkou do každého dětského pokoje. Využití najdou i u větších dětí, kdy na nich lze budovat stabilní věže, stavět Lego nebo jezdit dřevěným vláčkem. Vaše děti si na nich jistě vyhrají do sytosti.

Péče:
EkoBaby koberce na hraní se dají snadno otřít vlhkým hadříkem a bez problémů vysávat. Můžete je také dezinfikovat hygienickými čisticími prostředky. Neabsorbují do sebe žádné kapaliny, a proto jsou obzvláště velmi snadno čistitelné.
Je možné je prát v pračce při teplotě do 40 °C.

4. Jak by měl vypadat váš ideální hrací koberec s protiskluzovou úpravou?

EkoBaby koberec na hraní by měl být zdravotně nezávadný (certifikát Öko Tex třídy I) a na povrch příjemný k pokožce. Miminka jsou totiž velmi vnímavá a citlivá a svou podložku určitě prozkoumají všemi svými smysly.

Závěrečné informace:

Kvůli transportu a balení může být koberec v prvních dnech cítit po gumě. Dobře ho proto vyvětrejte a důkladně vyčistěte vlhkým hadříkem.

Komentář

Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná recenze.
Napsat recenzi!

Podobné produkty